Opgaveoversigt - Lørdag

 

Klubforhold

 

Kamp

 

 

1

Klubansvarlig arrangørafvikling

Søren (Nørrenbro)

Nørrebro

2

Banehjælper - bane pc (min 15år)

Claus Dongsted

Solrød

3

Banehjælper - bane pc (replay?)

Ayah (Nørrenbro)

Nørrebro

4

Banehjælper - bane pc (min 15år)

Younes (Nørrenbro)

Nørrebro

5

Banehjælper - bane pc (replay?)

Lori (Nørrenbro)

Nørrebro

6

Banehjælper - bane pc (min 15år)

Ceren (Nørrenbro)

Nørrebro

7

Banehjælper - bane pc (replay?)

Mahbouba (Nørrenbro)

Nørrebro

8

Hjælper til stæveleder

Tommy (Nørrenbro)

Nørrebro

9

Hjælper til tilskuerbarrier og rydning af stæveområde

Christian Adrian Dalsgaard Fordsmann

Solrød

10

Hjælper til tilskuerbarrier og rydning af stæveområde

Ukendt Nørrebro-medlem

Nørrebro

11

Hjælper til rengøring ved uheld på banerne

Ukendt Nørrebro-medlem

Nørrebro

12

Hjælper til rengøring ved uheld på banerne + pauseafløser

Thomas Nortved

Solrød

13

Udlevering af Daedo-veste

Niels Møller Christensen

Solrød

14

Udlevering af Daedo-veste

Tine

Solrød

 

Teknik

 

 

15

Klubansvarlig arrangørafvikling

Toft

Solrød

16

Hjælper til bane pc

Alberte

Solrød

17

Speaker (min.15 år)

Stefan Sørensen

Solrød

18

Hjælper til bane pc

Lærke

Solrød

19

Speaker (min.15 år)

Daniella

Solrød

20

Hjælper til bane pc

Benny (nørrebro)

Nørrebro

21

Speaker (min.15 år)

Bilal (Nørrenbro)

Nørrebro

22

Hjælper til stæveleder

Christian(Nørrenbro)

Nørrebro

23

Holder til brædderne + rengøring

Mikkel FK Nielsen

Solrød

24

Holder til brædderne + rengøring

Benny

Solrød

25

Holder til brædderne + rengøring

August

Solrød

26

Holder til brædderne + rengøring

Ukendt Nørrebro-medlem

Nørrebro

 

Andet

 

 

27

Teknikansvarlig

Lars

Solrød

28

Teknik/praktisk + døren + børneland

Thomas Pingel

Solrød

29

Teknik/praktisk + døren + børneland

Frank

Solrød

30

Teknik/praktisk + døren + børneland

Brian

Solrød

31

Børnelegeland

Frillige udefra (Tonny)

Solrød

32

Børnelegeland

Frillige udefra (Tonny)

Solrød

33

Børnelegeland

Jesper/Frederikke

Solrød

34

Catering ansvarlig

Birgitte

Solrød

35

Catering

Diana (Noorzads mor)

Solrød

36

Børnelegeland

Pernille (Victorias mor)

Solrød

37

Dørentre

Celina

Solrød

38

Børnelegeland

Sofie (Fransk datter)

Solrød

39

Dørentre

Karla (Nørrebro)

Nørrebro

40

Frivilligansvarlig - informationsbod

Helene

Solrød

41

Informationsbod + oprydning fra overnattende

Britt Hoffmeyer (Josefines mor)

Solrød

42

Børnelegeland + sælgelodder

Freja (Tonnys frivillig)

Solrød

43

Informationsbod + sælgelodder

Ukendt Nørrebro-medlem

Nørrebro

44

1 runner til overholdelse af tidsplan/Informationsbod

Mathilde

Solrød

45

2 runner til overholdelse af tidsplan/Informationsbod

Ukendt Nørrebro-medlem

Nørrebro

46

Kontrol af udstyr

Benny

Solrød

47

Kontrol af udstyr

Sahars mor

Solrød

48

Kontrol af udstyr

Josephine Janniche

Solrød

49

Kontrol af udstyr

Martin Bøgh Knudsen

Solrød

50

Dørentré  kl.14

Ubish (Nørrebro)

Nørrebro

51

Dørentré kl.12

Juan (Nørrebro)

Nørrebro

52

Dørentré kl.12

Aida (Nørrebro)

Nørrebro

 

53

Dørentré

Christian Dalsgaard Fordsmann (Solrød)

Solrød

54

Børnelandsansvarlig

Tonnys frivillig

Solrød

55

Lodseddler, sponsorer  og VIP- ansvarlig -

Tonny

Solrød

56

Infoskærm + informationsbod

Anders

Solrød

57

Fotograf

René (Solrød)

Solrød

58

Afløser til pauser (Stiller selv op)

Nikoline (Solrød)

Solrød

59

Afløser til pauser (Stiller selv op)

Michelle (Solrød)

Solrød

Læge

Salameh

 

 

Samarit

Liza og co

Solrød

 

Samarit

Liza og co

Solrød

 

Samarit

Liza og co

Solrød

 

Samarit

Liza og co

Solrød

 

Samarit

Liza og co

Solrød

 

Samarit

Liza og co

Solrød

 

 

 

 

 

Elektriker

Kim (Solrød)

Solrød